Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

login
hasło

strona główna » podstrony informacyjne » Jak powstaje strona www?

Na tym etapie zbieramy wszystkie niezbędne informacje o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Zazwyczaj odbywa się to podczas spotkania i rozmowy na temat projektu. Informacje te dotyczą głównych założeń strony WWW lub aplikacji, celu jej istnienia, zakresu realizowanych zadań oraz kilku bardziej szczegółowych wytycznych (np. pomysłu na szatę graficzną, czy układ informacji na stronie). Część niezbędnych informacji możesz nam przekazać za pomocą formularza wyceny projektu.

Na podstawie uzyskanych informacji dokonujemy szczegółowej analizy projektu. Ta faza projektowania strony WWW wymaga uzgodnienia koncepcji, na podstawie której powstanie gotowa strona internetowa. Proces tworzenia tej koncepcji oparty jest o ścisłą współpracę z Tobą. Na tym etapie zaproponujemy Ci najlepsze wg naszej wiedzy rozwiązania.

Na kolejnym etapie Twój serwis internetowy zaczyna już "wyglądać". Pierwszą namacalną formą jaką zobaczysz będzie projekt szaty graficznej Twojego serwisu wykonany na podstawie naszych wcześniejszych ustaleń. Po zaakceptowaniu szaty graficznej, przystępujemy do dalszych prac nad Twoją stroną. Podczas tworzenia kodu i oprogramowania (np w przypadku serwisów z systemem CMS) cały czas konsultujemy z Tobą kolejne elementy powstającego serwisu.
Po zakończeniu prac nadchodzi nareszcie moment, w którym z dumą możemy Ci zaprezentować Twoją nową stronę w całej okazałości. Jeśli jesteś szczęśliwym człowiekiem i masz trochę wolnego czasu, przeglądasz stronę w obecnym kształcie i mówisz nam czy chciałbyś jeszcze coś zmienić lub dodać.
Już prawie koniec. Wykonujemy tutaj ostatnie zmiany wg Twoich wskazówek. Następnie strona zostaja poddana ostatecznym testom, które dadzą nam i Tobie pewność, że Twój serwis będzie działał bez zarzutu.

Po przeprowadzeniu testów, nadchodzi wreszcie radosna chwila: uruchomienie Twojego serwisu. Umieszczamy stronę na serwerze, konfigurujemy bazy danych, domeny i pocztę elektroniczną. Od tego momentu możesz już cieszyć się Twoim gotowym serwisem internetowym. Gratulacje!

Prawie zapomnieliśmy - jeszcze rachuneczek;)

napisz do nas

[szybki kontakt]
Twój e-mail
Wiadomość

klienci

[zaufali nam]

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player